27-28 січня у Ряшеві пройде X Форум Європа-Україна

flagПонад 500 учасників зустрічі з усього світу зосередяться на питаннях, пов'язаних з майбутнім України.

27-28 січня у виставковому центрі G2A Arena у селі Ясьонка під Ряшевом пройде X Форум Європа-Україна. Гаслом цьогорічної зустрічі є «Можливості, яких не можна втратити». 

Форум відвідають понад 500 учасників з України, Європейського Союзу, сусідніх країн і США - представники урядів, політичної сфери, дипломатії, бізнесу, органів самоврядування, органів Євросоюзу, міжнародних організацій, аналітичних центрів та експертних кіл. 

Учасники зустрічі зосередяться на ключових питаннях економічного потенціалу України, її енергетичної безпеки, взаємин з іншими країнами, впливу культури та історичної пам'яті на відносини між народами, можливостях розвитку регіонів, а також співпраці з партнерами з Польщі та інших європейських держав. 

Предметом доповідей, панельних дискусій та презентацій Форуму будуть реформи в Україні, можливості, які дає угода про асоціацію з Європейським Союзом, умови для побудову сучасного територіального самоврядування і громадянського суспільства. Будуть також порушені теми безпеки України в європейському та євроатлантичному просторах. 

Організатор X Форуму Європа-Україна Зиґмунт Бердиховський з Фонду Інституту східноєвропейських досліджень наголосив, що особливу роль під час заходу відіграватиме Польща, яка не тільки уважно слідкує за ситуацією в Україні, але готова представити висновки своїх спостережень усім своїм партнерам у Європі. 

У цьогорічному Форумі участь візьмуть, зокрема, спікер Сейму Марек Кухцінський, Сенату Станіслав Карчевський та голова Верховної Ради України Андрій Парубій. 

У ході X Форуму Європа – Україна відбудеться перший «Східний ярмарок», де свої пропозиції представлять приблизно 70 підприємців, представників регіонів та державних установ.

 

Джерело: eu.prostir.ua

on 27 січня 2017