За той час, що Європа надає Україні допомогу, вже є позитивні зміни, уточнили в Міносвіти.

2155553Євросоюз в 2019-2020 роках надасть Україні п'ять мільйонів євро на фінансування системи вищої освіти. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки в п'ятницю, 9 листопада.

Згідно з повідомленням, 2,5 млн євро буде виділено на розвиток міжнародної кредитної мобільності, 2 млн євро - на "розвиток потенціалу" вищої освіти і ще 500 тисяч євро - у напрямку Жан Моне.

"Ми дуже раді тому, що ЄС пішов нам назустріч і відповів на наше прохання. Міністр освіти Лілія Гриневич особисто зустрічалася з комісаром ЄС Йоханнесом Ханом і запропонувала ввести цей механізм", - йдеться в заяві.

Як уточнив заступник міністра освіти Юрій Рашкевич, кошти за програмою ЄС будуть виділені виключно міністерству, тому конкуренція за них буде тільки серед українських вищих навчальних закладів.

За його словами, за той час, що Європа надає Україні допомогу, вже є позитивні зміни: країна стала другою серед 131 країни-партнера за кредитною мобільністю.

Також за результатами минулорічного конкурсу Україна отримала в середньому по $1 млн на 6 проектів за програмою Розвитку потенціалу вищої освіти.

 

Джерело: ua.korrespondent.net

on 09 листопада 2018