Євросоюз додатково виділив східній Україні € 3,2 млн

dataГроші будуть спрямовані моніторинговій місії ОБСЄ на Донбасі. Також ЄС профінансує реконструкцію ЦНАП у Станиці Луганській.

Європейський Союз виділить додаткову фінансову допомогу східній Україні. Про це повідомляє прес-служба представництва ЄС в Україні у понеділок, 16 березня.

Додаткові 3,2 млн євро підуть Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ. Загальна сума, яку Євросоюз надав місії, складе 52 млн євро.

ЄС також збільшить підтримку цивільного захисту на сході України, надавши на ці цілі 1 млн євро. Це сприятиме впровадженню стратегії України щодо захисту цивільного населення, як тільки вона буде прийнята, зазначили в представництві.

До того ж ЄС профінансує реконструкцію сучасного центру надання адміністративних послуг у Станиці Луганській.

Ще 1 млн євро піде на підтримку стійкості перед небезпеками в регіоні Азовського моря. Йдеться про внесок у покращення надійності та доступності інформації про регіон, а також про його нагальні, середньо- і довгострокові потреби.

Джерело: ua.korrespondent.net

При цьому вихід України на перше місце обумовлений двома чинниками - успіхами всередині країни і проблемами в інших державах регіону, зокрема, в Молдові.

on 16 березня 2020