Громадськість

000Сьогодні, 26 травня, експерти аналітичного центру «Фабрика думки «Донбас» презентували інтерактивний онлайн-ресурс «Інформаційна карта Донецької області». Цей інструмент містить дані про медіа на підконтрольній та непідконтрольній території регіону.

Опубліковано: 26 травня 2016
Детальніше

8Своє 15-річчя макіївська громадська організація «Мартін-клуб» зустріла на Дніпропетровщині. За ці роки із полуаматорского руху з порятунку безпритульних дітей «Мартін-клуб» перетворився в координатора мережевих проектів і розширив свою цільову аудиторію. Сьогодні організація-переселенець працює над проектами з підтримки ВПО, реабілітації солдатів, але і не залишає звичної діяльності - менш ніж через півроку після евакуації в Новомосковському районі відкрився притулок «Рукавичка».

Опубліковано: 15 квітня 2016
Детальніше

1Внутренне перемещенные лица. Скоро уже два года, как этот термин вошел в украинскую реальность. Так называют людей, которые, покинув свои дома, переехали с охваченного войной Донбасса на мирные территории. Людей, которых нигде особо не ждут, но ниоткуда особо не гонят. Таких же украинцев, только с пропиской в Донецке, Луганске, Горловке…

Опубліковано: 03 квітня 2016
Детальніше