Статті

Нові реалії життя під обстрілами: як зберігати гроші у доступності, коли відключений інтернет

Через ракетні удари російських терористів по українській енергосистемі вже понад місяць у нашій державі здійснюються віялові відключення, що призупиняє безготівкові розрахунки. Це б’є по роботі бізнесу, по фінансовій системі та всій економіці. Яким же чином можна забезпечити безперебійність проведення платежів під час блекаутів?

Читати повністю

Михайло Подоляк: Після перемоги Україна домінуватиме в регіоні та встановлюватиме правила післявоєнного світу

Радник керівника офісу Президента України Михайло Подоляк в інтерв'ю УНІАН розповів про перспективи бунту в РФ після звільнення Херсона, повернення Криму та ризики атаки з Білорусі.

Читати повністю

Пенсійні новації: які виплати чекати українцям у 2023 році та чи відбудеться пенсійна реформа

Кривава війна Росії проти нашої країни призвела до зростання цін з одночасним падінням доходів громадян та, зокрема, рівня життя пенсіонерів. УНІАН розбирався, які пенсійні зміни зараз впроваджуються в державі та чи варто очікувати зростання пенсій у 2023 році.

Читати повністю

Нова парадигма: як війна змінила ринок житлової нерухомості в Україні

Війна боляче вдарила по ринку житлової нерухомості в Україні і в подальшому можна очікувати лише поглиблення змін. Якщо держава хоче допомогти українцям вирішувати житлову проблему, то має врахувати нову реальність та подбати про ефективні засоби впливу на будівельну галузь.

Читати повністю