Рубрика: Спецтеми

Відповіді на актуальні питання виборців

Хто ж є виборцем згідно чинного законодавства? Як змінити місце голосування? Які документи потрібні? Як перевірити себе у списку виборців? Хто може голосувати за місцем перебування?На ці та інші питання надає відповіді Начальник Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області Маньковський Леонід Костянтинович.

Читати повністю

Програмують та торгують: на дніпропетровщині виросла кількість фопів

Кількість ФОПів у Дніпропетровській області за 2018 рік збільшилася на 5%, а найшвидше збільшувалася кількість дрібних підприємців на ІТ-ринку. Про це йдеться у дослідженні YouControl.

Читати повністю

Протидіяти проявам булінгу важливо та вкрай потрібно! законодавство діє!

Як відомо, Міністерство юстиції України та його територіальні органи проводять масштабну роботу в сфері протидії проявам булінгу: це і профілактичні лекції у навчальних закладах, і проведення різноманітних тематичних просвітницьких заходів, і залучення громадськості та правоохоронних органів задля спільного вирішення цієї гострої для нашого суспільства проблеми.

Читати повністю

Консультація міністра юстиції україни, для жителів дніпропетровщини щодо нового порядку стягнення аліментів

Чоловік мені не платив більше 2 років і заборгував майже 100 тисяч гривень. Чи правда, що тепер він матиме заплатити набагато більше? Дякую за відповідь.

Коли починають діяти нові норми?

Читати повністю

Мін’юст опублікував відеоролик про особливості поновлення договору оренди земельної ділянки

Міністерство юстиції України разом з Онлайн-будинком юстиції за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» презентувало інформаційно-навчальний відеоролик із серії «Знай своє право на землю» на тему «Особливості пролонгації (поновлення) договору оренди земельної ділянки».

Читати повністю