Рубрика: Власний погляд

Чи є вихід із конституційної кризи?

Політична криза, яка охопила Україну, поставила на порядок денний питання внесення змін до Конституції України: чи то шляхом відновлення чинності її редакції 2004 року, чи то завдяки внесенню змін. Ведуться розмови навіть про ухвалення нової Конституції.

Читати повністю

ержавний суверенітет: від мрії до реальності

Майже непомітним пройшло 16 липня – день прийняття Декларації про державний суверенітет України. Вже 26 років минуло з цієї події, але й сьогодні вона дозволяє озирнутися й зрозуміти, як недалеко ми відійшли у справі створення своєї держави.

Читати повністю

Місія громадської організації

Роль визначення місії організації у розробці стратегії важко переоцінити. На основі місії обираються конкретні цілі, які в свою чергу є критеріями для всього наступного процесу прийняття управлінських рішень.

Читати повністю

Громадскість про судову реформу

Громадська організація «Асоціація міжнародно-правових досліджень» провела відкрите засідання з нагоди Дня юриста, що відзначається щороку восьмого жовтня. Темою для обговорення стали пропозиції щодо судової реформи. Як відомо, зараз іде підготовка проекту конституційних змін, які стосуються правосуддя.

Читати повністю