Рубрика: Екологія

Сонце у кожний дім: як жителі Чернігівщини забезпечили себе електроенергією під час окупації

Майже з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну частина територій Чернігівської області була відрізана від центрального електропостачання.

Читати повністю

За 47 днів повномасштабної війни ГО Екодія зафіксувала майже півтори сотні екозлочинів

Станом на початок тижня робоча група ГО Екодія зафіксувала вже 139 злочинів окупантів проти довкілля. Ще низка злочинів поки що некласифіковані через високу інтенсивність бойових дій.

Читати повністю

Стан повітря в кам’янському став критичним!

05 липня 2019 року в Кам’янському був зафіксований наднормативний викид забруднюючих речовин в атмосферу. Викид стався в результаті аварійної ситуації в конверторному цеху ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» (далі – ДМК).

Читати повністю

Журнал «екологія підприємства» розпочинає проект-визнання «екоtransformation-2018»

Після ухвалення законопроекту «Про стратегічну екологічну оцінку», згідно з яким під час розроблення майбутніх державних, місцевих чи галузевих програм будуть враховуватися ймовірні негативні наслідки для довкілля та здоров’я людини, «ЕКОtransformation-2018» є особливо актуальним.

Читати повністю

ДМК завжди димів і продовжує диміти!

5 травня 2018 року в Кам’янському (Дніпродзержинську) відбулося засідання спеціальної комісії з екологічних питань міського рівня. В ході засідання були розглянуті скарги городян щодо викидів ДМК і результати контрольних вимірювань повітря, виконані міським відділенням лабораторних досліджень Держсанепідслужби України.

Читати повністю

Старт європейського періоду в національній екологічній політиці?

3 лютого 2016 р. Верховна Рада за поданням Президента України ратифікувала Протокол про реєстри викидів та перенесення забруднювачів (далі – Протокол) до Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі ухвалення рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля, 1998 року (Орхуська конвенція).

Читати повністю

Україна погодила з Іспанією сім "зелених" проектів

Україна погодила з Іспанією сім проектів цільових «зелених» інвестицій загальною вартістю 270,7 млн гривень та очікуваними щорічними скороченнями викидів парникових газів 88,7 тис. тонн СО2-екв.

Читати повністю